(Фото) Чанта што оди со секоја модна комбинација

Секоја жена со стил мора да го има овој модел на чанта.

dobivaj vesti na viber

Минатата година во тренд беа помалите, дамски модели на чанти, а оваа година ситуацијата е потполно поинаква.

Модните експерти донесоа одлука – најмодерни ќе бидат големите едноставни модели на чанти во кои може да собере сѐ што ви е потребно. Добра работа е што се практични, а освен тоа, одат со сите модни комбинации, од лежерни до елегантни.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emma Hill (@emmahill)

Меѓу моделите што го олеснуваат секојдневието и имаат доволно место за сите работи што може да ни затребаат секогаш се истакнувале тоте-торбите. Во текот на оваа година најпопуларна ќе биде онаа во црна боја, па вклопувањето ќе биде сосема едноставно.

Дефинитивно, се исплати да вложите во овој модел затоа што ќе го носите безброј пати.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emma Hill (@emmahill)

Scroll to Top