(Галерија) Костуми за капење за дамите со мали гради

By

Во текот на летото, речиси секоја жена сака нов костим за капење. Најчесто имаат проблем дамите со мали гради, па не секогаш лесно наоѓаат костим за капење. Сепак, еве неколку идеи, ако имате мали гради, каков костим да изберете.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне