(Галерија) Од Цеца и Карлеуша до Мерилин Монро, српски стилист прави уникатни трансформации со шминка

By

Српскиот стилист Стефан Суботиќ е самоук артист кој прави трансформации со шминка. Од Цеца до Јелена Карлеуша, Мерлин Монро, Мајкл Џексон.

dobivaj vesti na viber

Не постои невозможна трансформација за овој шминкер. Тој обичните жени ги претвора во извонредни убавици. Девојка со лош квалитет на кожата станува модел на завидна убавина во рацете на Стефан.

Ќе ви се допадне

go88 inpho app tài xỉu go88 go88 nổ hũ

https://tai.sunwin.gg/