Јелена Карлеуша во златна модна комбинација која чини 4.100 евра

By

Српската пејачка Јелена Карлеуша обожава провокативни и екстравагантни стајлизи, во оваа прилика Јелена Карлеуша беше облечена од глава до пети во парчиња облека со златна боја.

dobivaj vesti na viber

Таа беше облечена во златен фустан, под кој се гледа долната облека со идентична боја. Со оглед на тоа што посветува многу внимание на деталите, таа го надополнила овој аутфит со нив. Така, на рацете и нозете има златен оклоп кој чини дури 646 евра. Овој пат таа се одлучила за сандали „Версаче“ од 1.500 евра.

Најскапиот моден детал на Јелена се очилата, кои се посебни по крилата на рамката. Карлеуша за нив издвои неверојатни 1.658 евра.

Од целиот атуфит фустанот на Карлеуша е најевтин, кој чини 300 евра. Пејачката за оваа модна комбинација издвоила  4.104 евра.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Ќе ви се допадне