Камила Кабељо е новото заштитно лице на „Викторија сикрет“

By

Кубанско – американската пејачка Камила Кабељо е новото лице на модниот бренд „Викторија сикрет“. Таа го рекламира парфемот Bombshell, а рекламата има американска и шпанска верзија.

dobivaj vesti na viber

„Чест ми е што сум најновото дополнување на семејството Викторија Сикрет – Bombshell и што сум дел од првата двојазична кампања на брендот. Bombshell значи да се прегрнеш, и да го славиш тоа секој ден“, напиша таа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by camila (@camila_cabello)

Пејачката објави и фотографии од снимањето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by camila (@camila_cabello)

Ќе ви се допадне

sunwin

game bài sunwin sunwin apk tải sunwin

tải sunwin tải sunwin apk sunwin.apk mới nhất

sun win

sunwin