Констракта облечена како Меган Маркл, фановите велат дека не е случајност

By

Српската претставничка на Евровизија, Констракта, во Торино се појави на гала-настанот облечена во бела комбинација од глава до петици. Слична ваква комбинација Меган Маркл имаше на себе во 2019 година на прославата на Денот на Комонвелтот, па фановите за ваквиот избор на Констракта велат дека не е случаен. 

dobivaj vesti na viber

Констракта доминира во бели целосни панталони со ластик на половината, бел капут и капа, а на нозете имаше црвени сандали.

Констракта на тиркизниот тепих одговараше на новинарски прашања, при што откри дека песната ќе ја пее на мајчин јазик.

Во интервју за каналот ESC Bubble на „Јутјуб“, Констракта откри и како се заљубила во својот сопруг.

 „Го видов во амфитеатарот и, едноставно, знаев, како што знам сега“, рече Констракта.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zemlja gruva (@zemlja_gruva)

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

My Hero Academia Season 4

anime sites 4Anime Attack on Titan Final Season (Dub)

4anime My Hero Academia Season 3

4Anime Spare Me, Great Lord! Episode 8

Attack on Titan Season 3 Part 2

tải go88