„Манескин“ во жартиери се појавија на музички настан во Лос Анџелес

By

Членовите на бендот „Манескин“ на 50. доделување на музичките награди во Лос Анџелес на црвениот тепих се појавија во неконвенционални костими со жартиери.

dobivaj vesti na viber

Сите членови од бендот беа облечени во палта со кошули и машни во горниот дел, а надоле панталони со жартиери.

„Бегин“ на „Манескин“ на музичките награди доби награда за најдобра рок-песна.

Ќе ви се допадне