(Фото) Шехерезад се соблече за да покаже дека стриите и целулитот може да ги има секоја жена

Турската глумица Бергузар Корел на „Инстаграм“ објави слики на кои е во бикини, четири месеци по раѓањето на второто дете. 37-годишната Шехерезад, која не е слаба, …

(Фото) Шехерезад се соблече за да покаже дека стриите и целулитот може да ги има секоја жена Прочитај повеќе »