Путин се возеше во новата лимузина на формула 1 патека

Рускиот претседател, Владимир Путин, и неговиот египетски колега Абдел Фатах ал Сиси, се повозија вчера во Сочи по патеката на формула 1. Путин ја возеше …

Путин се возеше во новата лимузина на формула 1 патека Прочитај повеќе »