(Видео) Ги посрамоти сите во клубот Вотфорд затоа што објавил видео со секс

Венецуелскиот интернационалец и член на англискиот клуб Вотфорд, Адалберт Пенјаради, се соочува со отказ од клубот затоа што објавил видеоснимка од една секс-журка на плажа. …

(Видео) Ги посрамоти сите во клубот Вотфорд затоа што објавил видео со секс Прочитај повеќе »