аеродорм

(Видео) Туристи на аеродром во Ница пеат хит од Здравко Чолиќ

На видео објавено на социјалните мрежи пијанистот и композитор Слоба Драговиќ, долгогодишен соработник на Чолиќ, може да се види како свири на пијано на аеродромот …

(Видео) Туристи на аеродром во Ница пеат хит од Здравко Чолиќ Прочитај повеќе »

И градоначалникот Тимчо Муцунски знае дека во Аеродром се шета по тренирки

Актуелниот градоначалник на Аеродром, Тимчо Муцуски, пазари сам во супермаркет. Фотографиите се направени во неделата кога повеќето продавници не работат, а градоначалникот беше во еден …

И градоначалникот Тимчо Муцунски знае дека во Аеродром се шета по тренирки Прочитај повеќе »

Scroll to Top