(Галерија) Агнеса Органџиева славеше роденден: Црна торта со кристали за познатата инфлуенсерка 

Агнеса Органџиева го прослави 39. роденденот во познат скопски локал.Журката беше тематска, црно -сребрена комбинација. Гостите ги пречекуваше со шампањ, имаше црна торта со кристали, …

(Галерија) Агнеса Органџиева славеше роденден: Црна торта со кристали за познатата инфлуенсерка  Прочитај повеќе »