Ајда Филд

Роби Вилијамс го однесе семејството на одмор во Мексико

Британскиот пејач Роби Вилијамс, неговата сопруга Ајда Филд и нивните двe деца отпатувале на семеен одмор во Кабо, Мексико. Фотографите направени се на аеродромот LAX во …

Роби Вилијамс го однесе семејството на одмор во Мексико Прочитај повеќе »

Роби Вилијамс по втор пат ја запроси сопругата

Британската музичка ѕвезда Роби Вилијамс по втор пат ја запросил својата сопруга, актерката Ајда Филд. Пејачот ја запросил Ајда на прославата на нејзиниот 40 роденден. …

Роби Вилијамс по втор пат ја запроси сопругата Прочитај повеќе »

Scroll to Top