„Ајронмен“

(Видео) Ајронмен ги израдува децата во болница во Аргентина

Густаво Лоиацоно во костум на суперхеројот Ајронмен ги посети децата во една болница во Аргентина. Тој  неодамна останал без работа и  решил да не го …

(Видео) Ајронмен ги израдува децата во болница во Аргентина Прочитај повеќе »

Роберт Дауни Јуниор е најплатен актер во светот

Холивудскиот актер Роберт Даунинг Јуниор ги сруши сите рекорди на заработка во улогата на суперхеројот „Ајронмен“. Филмот заработил 1,2 милијарди долари и е една од најуспешните …

Роберт Дауни Јуниор е најплатен актер во светот Прочитај повеќе »

Scroll to Top