Почина египетскиот бизнисмен Мохамед Ал Фаед, 26 години откако неговиот син загина заедно со принцезата Дијана

Почина египетскиот бизнисмен Мохамед Ал Фаед, 26 години откако неговиот син загина заедно со принцезата Дијана во сообраќајна несреќа во Париз, пишува Дејли мејл. По …

Почина египетскиот бизнисмен Мохамед Ал Фаед, 26 години откако неговиот син загина заедно со принцезата Дијана Прочитај повеќе »