алан вокер

Светскиот диџеј Алан Вокер сними спот со познати југословенски симболи

Својот последен спот, за песната Darkside, светски познатиот диџеј Алан Вокер, го снимал во Хрватска, Босна и Херцеговина и Црна Гора. Спотот е прегледан повеќе …

Светскиот диџеј Алан Вокер сними спот со познати југословенски симболи Прочитај повеќе »

(Видео) Алан Вокер сними спот во поранешните ЈУ-републики

Норвешкиот продуцент и диџеј, Алан Вокер, објави нов спот за синглот Darkside, соработка со Ау/Ра и Томин Харкет. Спотот е снимен во предели од Хрватска, …

(Видео) Алан Вокер сними спот во поранешните ЈУ-републики Прочитај повеќе »

Scroll to Top