албанка

(Видео) Албанка го испеа во песна aпсењето на Марко Џуриќ

Линда Морина е името на Албанката која ја напишала и отпеала песната во која има навредливи зборови за директорот на канцеларијата за Косово и Метохија, …

(Видео) Албанка го испеа во песна aпсењето на Марко Џуриќ Прочитај повеќе »

(Видео) Џенифер Лопез ја инспирираше Албанката Рита Ора

Рита Ора, пејачката со албанско потекло, не можела да ги сокрие своите воодушевувања кога го видела селфито кое Џенифер Лопез го објави по направениот тренинг. …

(Видео) Џенифер Лопез ја инспирираше Албанката Рита Ора Прочитај повеќе »

Најзгодната Албанка повторно провоцира на социјалните мрежи

Пејачката Рита Ора уште еднаш пријатно ги изненади своите обожаватели откако објави секси провокативни фотографии на социјалните мрежи. На последните објавени фотографии атрактивната пејачка позира во …

Најзгодната Албанка повторно провоцира на социјалните мрежи Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сте виделе ли пожешка Албанка? – Рита го облече најминијатурното бикини што некогаш сте го виделе

Рита Ора не одолеа на тоа да со своите секси фотки, ги испровоцира „само“ 12 милиони обожаватели на Инстаграм. Една од најпознатите Албанки на светот, …

(ФОТО) Сте виделе ли пожешка Албанка? – Рита го облече најминијатурното бикини што некогаш сте го виделе Прочитај повеќе »

Scroll to Top