Алекс

Џеј Ло во шоуто на Елен, за стравот од годините и бракот со Алекс

Џенифер Лопез беше специјална гостинка во шоуто на Елен Деџенерис. Во емисијата успешната актерка и пејачка зборуваше за одржувањето на своето тело во топ-форма и …

Џеј Ло во шоуто на Елен, за стравот од годините и бракот со Алекс Прочитај повеќе »

ПОСЕСИВНА: Џеј Ло најми приватен детектив да го следи Алекс

Џеј Ло и Алекс Родригез веќе некое време функционираат фино. Се чини дека љбовта цвета и дека нивната врска како што минува времето е се …

ПОСЕСИВНА: Џеј Ло најми приватен детектив да го следи Алекс Прочитај повеќе »

Scroll to Top