Александар Милиќ Мили

(Видео) Мили ја сними јахтата на Абрамовиќ на која ѝ се изгуби секаква трага по санкциите врз рускиот милијардер

Српскиот композитор Александар Милиќ Мили, ја сними огромната супер јахта на Роман Абрамовиќ, на која ѝ се изгуби секаква трага, откако милијардерот беше погоден од …

(Видео) Мили ја сними јахтата на Абрамовиќ на која ѝ се изгуби секаква трага по санкциите врз рускиот милијардер Прочитај повеќе »

(Фото) Новиот директор на „Гранд“ купи вила и јахта од милион и пол евра во Турција

Новиот директор на „Гранд“, Александар Милиќ Мили, купил нова вила и јахта во Турција за 1.500.000 евра. Тој и е прв комшија на пејачката Емина …

(Фото) Новиот директор на „Гранд“ купи вила и јахта од милион и пол евра во Турција Прочитај повеќе »

Scroll to Top