(Видео) Роналдо прослави гол пред македонското знаме кое се вееше на вчерашниот натпревар во Лига шампиони

Македонско знаме се вееше на стадионот „Олд Трафорд“, на синоќешниот натпревар во Лига шампиони меѓу Манчестер јунајтед и Аталанта. Знамето од Кутлеш се појави пред …

(Видео) Роналдо прослави гол пред македонското знаме кое се вееше на вчерашниот натпревар во Лига шампиони Прочитај повеќе »