Александра Амброзио се журка на Сека Алексиќ во Будва

Познатата манекенка Александра Амброзио е на одмор во Будва, Црна Гора. Таа се појавила на журка на црногорското крајбрежје, додека во клубот настапувала српската пејачка …

Александра Амброзио се журка на Сека Алексиќ во Будва Прочитај повеќе »