Александра Шијакоска

Се омажи Александра Шијакоска: Облеков бело, а мислев никогаш нема да дочекам да бидам невеста

Инфлуенсерката Александра Шијакоска се омажи за нејзиниот свршеник Едмонд. Тие направија венчавка за близок круг на роднини и пријатели, а водено го славеа и роденденот …

Се омажи Александра Шијакоска: Облеков бело, а мислев никогаш нема да дочекам да бидам невеста Прочитај повеќе »

Ќе се венча Александра Шијакоска со свршеникот Едмонд

Инфлуенсерката Александра Шијакоска откри дека ова лето ќе прави мини венчавка, а догодина ќе прави свадба. Таа на нстаграм стори се дружеше со нејзините следбеници, …

Ќе се венча Александра Шијакоска со свршеникот Едмонд Прочитај повеќе »

Ќе се мажи инфлуенсерката Александра Шијакоска, Едмонд ја побара за жена во Солун

Инфлуенсерката Александра Шијакоска се сврши со нејзиниот партнер Едмонд . Ја побара за жена во Солун во Луна парк каде ја изненади со веренички прстен. …

Ќе се мажи инфлуенсерката Александра Шијакоска, Едмонд ја побара за жена во Солун Прочитај повеќе »

Малку недостигаше да паднам во кома, Александра Шијакоска првпат зборува за битката со туморот на главата

Инфлуенсерката Александра Шијакоска, по операциите, им се посвети на своите следбеници и одговараше на нивните прашања поврзани со тешкиот период низ кој помина. На Шијакоска …

Малку недостигаше да паднам во кома, Александра Шијакоска првпат зборува за битката со туморот на главата Прочитај повеќе »

По операциите и битката со туморот, Александра Шијакоска облече розово и пак се врати на „Инстаграм“

Инфлуенсерката Александра Шијакоска објави фотографија во розев костум и бели патики. Oва е прва фотографија од неа откако се врати дома, по четири операции поради …

По операциите и битката со туморот, Александра Шијакоска облече розово и пак се врати на „Инстаграм“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top