Дел Пјеро бара отштета од Душан Влаховиќ, мора да ми плати вечера за кршење на авторските права

Легендарниот фудбалер и поранешен капитен на Јувентус, Александро Деп Пјеро рече дека ќе бара отштета од новиот играч на италијанскиот клуб, Душан Влаховиќ. Тој во …

Дел Пјеро бара отштета од Душан Влаховиќ, мора да ми плати вечера за кршење на авторските права Прочитај повеќе »