Алис Еванс

Глумецот Јоан Грифид вели дека едвај врзува крај со крај, бившата не ми дава да ја продадам куќата, па девојка ми мора да ме финансира

Велшкиот глумец Јоан Грифид рече дека е во тешки финансиски проблеми откако влезе во бракоразводна парница со бившата сопруга Алис Еванс. Го молел судот да …

Глумецот Јоан Грифид вели дека едвај врзува крај со крај, бившата не ми дава да ја продадам куќата, па девојка ми мора да ме финансира Прочитај повеќе »

Холивудската актерка моли за милостина, сака да ѝ донираат 20.000 евра оти банкротирала поради разводот со бившиот

Глумицата Алис Еванс моли за пари на страницата GoFoundMe пишуваат медиумите. Од пријателите бара милиостина и сака да собере 20.000 фунти за да ги покрие трошоците …

Холивудската актерка моли за милостина, сака да ѝ донираат 20.000 евра оти банкротирала поради разводот со бившиот Прочитај повеќе »

Scroll to Top