(Видео) Водителка се онесвести во емисија во живо

Алиса Карлсон Шварц, метеоролог од Лос Анџелес, се онесвести за време на емисија во живо која се прикажуваше на каналот CBS. За момент ги преврте …

(Видео) Водителка се онесвести во емисија во живо Прочитај повеќе »