алиша силверстоун

(Фото) Алиша Силверстоун запуштена и неугледна

Глумицата Алиша Силверстоун, најпозната по улогата во филмот Clueless и музичките спотови на „Аеросмит“, денес е запуштена и неугледна. Глумицата која својот изглед го негуваше …

(Фото) Алиша Силверстоун запуштена и неугледна Прочитај повеќе »

Scroll to Top