(Видео) Навивач излезе на терен и со корнер-знаме го удри голманот

Додека во Катар се игра Светското првенство, низ светот продолжија да се одржуваат натпреварите во вторите лиги. На еден од нив во Турција меѓу Гезтепе …

(Видео) Навивач излезе на терен и со корнер-знаме го удри голманот Прочитај повеќе »