(Видео) Загина ТВ-водителка во обид да сруши светски рекорд во брзо возење

Телевизиската водителка Џеси Комбс од САД загина во несреќа во пустината Алворд, во американската сојузна држава Орегон, додека се обидувала да го собори сопствениот рекорд …

(Видео) Загина ТВ-водителка во обид да сруши светски рекорд во брзо возење Прочитај повеќе »