Амбер Роуз

(Фото) Канје Вест се пали на големи задници

Минатата недела американскиот музичар Канје Вест јавно ја искажа својата поддршка за американскиот претседател Доналд Трамп. Тој на „Твитер“ напиша дека го сака Трамп. На …

(Фото) Канје Вест се пали на големи задници Прочитај повеќе »

(Фото) Амбер Роуз позира во костим за капење

Амбер Роуз умее и тоа како да го привлече вниманието на своите обожаватели, особено на машките. Американската старлета на „Инстаграм“ објави нова жешка фотографија, на …

(Фото) Амбер Роуз позира во костим за капење Прочитај повеќе »

Scroll to Top