Американката

Преживеала силување и абортус, Опра на роденденот проговори за тешкото детство

Поранешната американска водителка Опра која вчера го прослави својот 65 роденден, за себе вели дека најтешкиот дел во животот го искусила во нејзината младост. Американката …

Преживеала силување и абортус, Опра на роденденот проговори за тешкото детство Прочитај повеќе »

Снимени последните моменти пред смртта на Американката која водела двоен живот

Жителите на американската држава Алабама и понатаму се во неверување поради смртта на Кетлин Дон Вест (42), мајка и ссопруга, за која е откриено дека …

Снимени последните моменти пред смртта на Американката која водела двоен живот Прочитај повеќе »

Scroll to Top