(Видео) Внимавајте, корона предизвик се шири по социјалните мрежи, инфлуенсерка од Мајами лиже шолја во авион

Додека голем број од луѓето умираат од опасниот коронавирус, Ава Луис 22 годишна инфлуенсерка од Мајами на социјалните мрежи шири опасна игра која ја нарекува …

(Видео) Внимавајте, корона предизвик се шири по социјалните мрежи, инфлуенсерка од Мајами лиже шолја во авион Прочитај повеќе »