автопат

Марио Мицковски освои бронзен медал на Специјалните олимписки игри во Берлин

Марио Мицковски освои бронзен медал на Специјалните олимписки игри што се одржуваат во Берлин. Мицковски го освои третото место во 100 метри пливање слободен стил. …

Марио Мицковски освои бронзен медал на Специјалните олимписки игри во Берлин Прочитај повеќе »

Возел 170 километри па се сетил дека ги заборавил ќерките на бензинска

Германски државјанин на автопат во Баварија си ги заборавил своите две ќерки, пишуваат германските медиуми. Тој со девојчињата патувал кон езерото Гарда по повод велигденските …

Возел 170 километри па се сетил дека ги заборавил ќерките на бензинска Прочитај повеќе »

Scroll to Top