Балканан

Изгоре ресторанот на познатиот јутјубер Бака Прасе

Во пожар целосно изгоре ресторанот за брза храна на познатиот јутјубер Бака Прасе во Нов Белград. Тој се огласи преку социјалните мрежи и тврди дека …

Изгоре ресторанот на познатиот јутјубер Бака Прасе Прочитај повеќе »

(Фото) Емина Јаховиќ со плетени волнени чорапи навива за Србија на Светското првенство

Емина Јаховиќ вечерва ќе навива за нејзината родна Србија на Светското во Катар, иако неколку години живее во Турција. На социјалните мрежи се пофали со …

(Фото) Емина Јаховиќ со плетени волнени чорапи навива за Србија на Светското првенство Прочитај повеќе »