Бејл

Поради Србинката Сандра, актерот Кристијан Бејл се одрекол од семејството

Кристијан Бејл е во брак со Сандра Блажиќ веќе 17 години, а оваа среќна двојка има и две деца, ќеркичката Емелин и синот Џозеф. Познатиот …

Поради Србинката Сандра, актерот Кристијан Бејл се одрекол од семејството Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Што му се случи?! – Кристијан Бејл драстично се здебели и изобличи

Новите слики на Кристијан Бејл ги шокираа голем број на љубители на филмот. Актерот е познат по неверојатната трансформација, но овој пат се надмина себе …

(ВИДЕО) Што му се случи?! – Кристијан Бејл драстично се здебели и изобличи Прочитај повеќе »