билборд

Дечко преку билборд среде Скопје бара прошка од девојката, ова пред 20 години го направи и бившиот на Каролина

Во центарот на Скопје османа билборд на кој со големи црвени букви на латиница пишува „Извини Мони“. Ваквиот билборд и натпис предизвика лавина коментари на …

Дечко преку билборд среде Скопје бара прошка од девојката, ова пред 20 години го направи и бившиот на Каролина Прочитај повеќе »

Мадона продава билети по рекордна цена за нејзините концерти

Светската пејачка Мадона го сруши рекордот во музичката индустрија, со продажбата на билетите за нејзината престојна турнеја „Мадам Икс“, по рекордни цени од 750 долари. Досега …

Мадона продава билети по рекордна цена за нејзините концерти Прочитај повеќе »

Scroll to Top