(видео) Билборд падна врз девојка

By

Додека шетала низ улиците во градот Фошан во Кина, девојка заработила полесни повреди на колкот и нозете откако огромна конструкција на билборд паднала врз неа.

dobivaj vesti na viber

Доколку конструкцијата на билбордот била од метал или некој друг потежок материјал, можело да има фатален резултат, но, за среќа, бил од дрво, па девојката завршила само со повреди кои не се опасни по живот.

Видете на следниот линк:

 

 

 

Ќе ви се допадне

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

Attack on Titan Season 2 (Dub) Episode 12

Your Lie in April

AniWatch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2 Episode 6

AniWatch Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

To Your Eternity

tải go88