бизнисмен

Агенција му нудела на познат бизнисмен секс со  Меган Фокс

Бизнисменот Ју Мартин Ксу во јавноста рече дека поднел тужба против една агенција  бидејќи, како што вели, премногу платил за „сексуални услуги“ за жена „од …

Агенција му нудела на познат бизнисмен секс со  Меган Фокс Прочитај повеќе »

Сузана Манчиќ: Медиумите ме разделија со грчкиот бизнисмен

Водителката Сузана Манчиќ која требаше да се омажи за грчкиот бизнисмен Симеон Оцомокос, и се скрши сонот, а прстот за пропаднатиот брак го посочи кон …

Сузана Манчиќ: Медиумите ме разделија со грчкиот бизнисмен Прочитај повеќе »

Бизнисмен од Ниш ја прави најскапата свадба на Балканот, ќе пеат Цеца и Аца Лукас

Нишкиот контроверзен бизнисмен Бранислав (Брано) Мичуновиќ на 4 ноември организира голема свадба за својот син Ѓорѓе во елитен австриски хотел. ❤️ A post shared by …

Бизнисмен од Ниш ја прави најскапата свадба на Балканот, ќе пеат Цеца и Аца Лукас Прочитај повеќе »

Scroll to Top