Сузана Манчиќ: Медиумите ме разделија со грчкиот бизнисмен

By

Водителката Сузана Манчиќ која требаше да се омажи за грчкиот бизнисмен Симеон Оцомокос, и се скрши сонот, а прстот за пропаднатиот брак го посочи кон медиумите.

Свадбата требаше да се случи во септември, но таа не сакаше премногу да зборува за проблемот.

Пред камерите на емисијата „Сцена“ беше затечена од новинарката која и постави директно прашање за бракот, на што таа кажа:

-Нема ништо да зборувам, зашто претходно кажав, па медиумите не разделија. Меѓутоа, кога биде, нека биде… Едноставно не сакам да се давам. Сега сакам тој да ме носи кон олтар, а така и ќе биде, низ шега изјави Сузана. ‘

Дали навистина свадбата ќе се случи или не, останува мистерија…

Ќе ви се допадне

GoGoAnime: My Little Goat anime episode Full online free at https://gogoanime.be boku no hero academia season 4 gogoanime

Watch King of Braves GaoGaiGar Episode 49

Bleach the Movie: Memories of Nobody (https://animekisa.in/m/DGB) Episode Full

AnimeFLV Watch english anime Online in HD for FREE

Kuettu: https://www.kuettu.com/animefreakws

Misterpoll: https://www.misterpoll.com/users/1585120