(Фото) На доделувањето на CFDA наградите, Џенифер Лопез во фустан со 43.000 кристали

Светската пејачка Џенифер Лопез ја доби наградата за модна икона на доделувањето на наградите CFDA. На настанот кој е познат како доделувањето на Оскарите во светот на …

(Фото) На доделувањето на CFDA наградите, Џенифер Лопез во фустан со 43.000 кристали Прочитај повеќе »