(Видео) Масовна тепачка среде концертот на познати македонски фолк пејачи во Швајцарија

Масовна тепачка меѓу гостите се случила на концерт во Швајцарија на кој настапиле македонски популарни фолк пејачи се шири на социјалните. Тепачката се случила на …

(Видео) Масовна тепачка среде концертот на познати македонски фолк пејачи во Швајцарија Прочитај повеќе »