(ВИДЕО) Сите зборуваат за свадбата на Дејан и Даниела

Данијела и Дејан од Србија во Јагодина, приредија свадба за паметење и буквално влетаа во брачните води. Тие на венчавка се појавиле на необичен начин, …

(ВИДЕО) Сите зборуваат за свадбата на Дејан и Даниела Прочитај повеќе »