(ВИДЕО) Сите зборуваат за свадбата на Дејан и Даниела

By

Данијела и Дејан од Србија во Јагодина, приредија свадба за паметење и буквално влетаа во брачните води.

dobivaj vesti na viber

Тие на венчавка се појавиле на необичен начин, па со невестинскиот фустан и оделото дошле во аквапарк, и се спуштиле низ тобоганот со вода.

Погледнете дел од свадбата:

Ќе ви се допадне

go88 earn go88 mod go88 nạp tiền

Link tải SUNWIN Club cho điện thoại Android/ Iphone APK/ IOS sunwin của tùng vàng sunwin chơi ngay