Данило Икодиновиќ

Ја жалам Наташа, се огласи поранешниот сопруг на Беквалац

Откако Наташа Беквалац  по само неколку месеци брак се разведе од Лука Лазукиќ, кој ја претепа во најзиниот стан, се јави и поранешниот сопруг на …

Ја жалам Наташа, се огласи поранешниот сопруг на Беквалац Прочитај повеќе »

Беквалац и во претходниот брак со Данило имала насилни моменти

Српската пејачка Наташа Беквалац, која деновиве е во центарот на внимание кај јавноста, по насилството кое го претрпела од страна на нејзиниот сопруг Лука Лаузиќ, …

Беквалац и во претходниот брак со Данило имала насилни моменти Прочитај повеќе »

Scroll to Top