Откако го освои пехарот кошаркар на Партизан дозна дека ќе стане татко

Кошаркарот Данте Ексум од Австралија вчера за првпат го освои шампионскиот пехар со Партизан во АБА-лигата, но повеќе се израдува кога дозна дека ќе стане …

Откако го освои пехарот кошаркар на Партизан дозна дека ќе стане татко Прочитај повеќе »