(ФОТО) Тијана Дапчевиќ заврши во болница

Пејачката Тијана Дапчевиќ ги загрижи своите фанови кога објави фотографија на Инстаграм на која се гледа дека таа е во болница. Таа веќе со години …

(ФОТО) Тијана Дапчевиќ заврши во болница Прочитај повеќе »