(ФОТО) Тијана Дапчевиќ заврши во болница

Пејачката Тијана Дапчевиќ ги загрижи своите фанови кога објави фотографија на Инстаграм на која се гледа дека таа е во болница.

Таа веќе со години се бори со синуси, а сега побарала и помош под лекар, па се фотографирала со маска за дишење.

Претпоставуваме дека инмхалацијата и помогнала, штом успеала да направи селфи, па можела да се врати на секојдневните обврски и семејството.

Scroll to Top