Тамара избра необично име за синот

Поп-пејачката Тамара е во подмината бременост. Откако го промовираше новиот спот за песната „Довидување таго“, и се врати на сцената, реши да открие и како …

Тамара избра необично име за синот Прочитај повеќе »