(Видео) Фудбалер претепа соиграч во соблекувална на полувреме

Напаѓачот на Бока Дарио Бенедето го претепал својот соиграч Карлос Замбрана во соблекувалната. Бенедето му удри бокс, па Замбрана второто полувреме го играше со потечено …

(Видео) Фудбалер претепа соиграч во соблекувална на полувреме Прочитај повеќе »