Дарио Шогоровиќ

(Фото) Обожавател објави гола фотографија од Рада Манојловиќ, пејачката му врати дека ќе го тужи

Бившиот учесник во реалното шоу „Парови“, Дарио Шогоровиќ, кој тврдеше дека на Рада Манојловиќ ѝ платил 10.000 евра за една ноќ, сега објави нејзина гола …

(Фото) Обожавател објави гола фотографија од Рада Манојловиќ, пејачката му врати дека ќе го тужи Прочитај повеќе »

Бивши учесник во „Парови“ ѝ се закани на Рада Манојловиќ дека ќе ѝ објавел домашно видео

Поранешниот учесник во шоуто „Парови“, Дарио Шогоровиќ ѝ се закани на пејачката Рада Манојловиќ дека ќе објави едно од нејзините домашни видеа. Вети дека истото …

Бивши учесник во „Парови“ ѝ се закани на Рада Манојловиќ дека ќе ѝ објавел домашно видео Прочитај повеќе »

Scroll to Top