Џејда Пинкет Смит

Бившата на Кличко четири години ја нема видено ќерка си, ѝ ја зел и ја однел во Украина, а никогаш не ѝ ја врати

Актерката Хајден Панетиери во новата епизода на шоуто Red Table Talk раскажа дека веќе четири години не ја има видено ќерка си Каја. На почетокот …

Бившата на Кличко четири години ја нема видено ќерка си, ѝ ја зел и ја однел во Украина, а никогаш не ѝ ја врати Прочитај повеќе »

Се надевам дека Вил и Рок ќе се смират, рече Џејда Пинкет Смит по шлаканицата на Оскарите

Џејда Пинкет Смит во новата епизода од своето ток-шоу конечно проговори за инцидентот што се случи на овогодинешното доделување на Оскарите, кога нејзиниот сопруг, актерот …

Се надевам дека Вил и Рок ќе се смират, рече Џејда Пинкет Смит по шлаканицата на Оскарите Прочитај повеќе »

И Џајда призна дека Вил претерал и дека не требало да го удри Крис

Џејда Пинкет Смит се доверила на своја пријателка и признала дека нејзиниот сопруг Вил Смит претерал на Оскарите и дека не смеел да го удри …

И Џајда призна дека Вил претерал и дека не требало да го удри Крис Прочитај повеќе »

Неверување и зинати усти, реакциите на холивудските ѕвезди кога Вил Смит му удри шлаканица на Крис Рок

Инцидентот со Вил Смит и Крис Рок на 94 доделување на Оскарите стана светски настан, а на гледачите особено им беа интересни реакциите на некои …

Неверување и зинати усти, реакциите на холивудските ѕвезди кога Вил Смит му удри шлаканица на Крис Рок Прочитај повеќе »

Неговиот однос со жена ми ме излудуваше, Вил Смит призна колку му бил љубоморен на Тупак

Холивудскиот глумец Вил Смит, во своите мемоари открил колку му бил љубоморен на некогашниот американски рапер, Тупак Шакур. Тој вели дека не можел да го …

Неговиот однос со жена ми ме излудуваше, Вил Смит призна колку му бил љубоморен на Тупак Прочитај повеќе »

(Видео) Жената на Вил Смит пред ќерка си призна дека имала секс во тројка

Сопругата на холивудскиот актер Вил Смит, Џејда Пинкет Смит во интернет ријалити шоуто Red Table Talk, каде седеи на црвениот стол заедно со нејзината ќерка …

(Видео) Жената на Вил Смит пред ќерка си призна дека имала секс во тројка Прочитај повеќе »